Over ons

Stichting Cultuurpodium Houtmaat (voorheen Cultuurpodium Weusthagpark) is in 2006 in het leven geroepen door een aantal enthousiaste vrijwilligers dat amateurkunst en cultuur laagdrempelig toegankelijk wilde maken voor een breed publiek. In de loop der jaren heeft dit unieke buitenpodium zich een bijzonder goede naam verworven bij zowel artiesten als publiek. Elk jaar weer melden zich meer amateurkunstenaars aan dan we kunnen plaatsen… En het komt nogal eens dat er zoveel publiek is dat we de stoelen overal vandaan moeten slepen… Fijn dat zowel publiek als amateurkunstenaars zich bij ons thuis voelen.

Het Bestuur

Voorzitter

Erik Schott

erik@cultuurpodiumhoutmaat.nl

Logistiek

Carel Weijschede

carel@cultuurpodiumhoutmaat.nl

Penningmeester

Robert Aalbers

robert@cultuurpodiumhoutmaat.nl

Programmeur

Marcel Diepenmaat

marcel@cultuurpodiumhoutmaat.nl

PR/Marketing

Jeroen van der Zande

jeroen@cultuurpodiumhoutmaat.nl

Secretaris

Aty Gelink

aty@cultuurpodiumhoutmaat.nl

Techniek

Ruud Jaegerman

ruud@cultuurpodiumhoutmaat.nl